Pred vami je seznam delovnih zvezkov in šolskih potrebščin, ki jih bodo vaši otroci potrebovali v šolskem letu 2020/21. Učenci prvega, drugega in tretjega razreda bodo delovne zvezke prejeli prvi šolski dan v šoli, starši poskrbite samo za potrebščine.

Objavljene so tudi ponudbe za delovne zvezke različnih založnikov in trgovin. Če bi želeli delovne zvezke in potrebščine kupiti v katerikoli drugi trgovini ali založbi, ki nam ni posredovala ponudbe, je to vaša pravica. Prosimo pa, da ste pri nakupu pozorni na zahtevane EAN-kode, saj lahko pri nakupovanju na podlagi naslova pride do napake.

Delovni zvezki, učbeniki in kompleti potrebščin – ePartner

Delovni zvezki, učbeniki in kompleti potrebščin. Preprosto naročanje delovnih zvezkov,učbenikov in potrebščin. V tesnem sodelovanju z vašo šolo, smo pripravili komplete za vsak razred posebej.

trgovina.partner.si

Hitro naročilo šolskih potrebščin

Vse za šolo – PRINTINK.si – kartuše in tonerji

Spletna trgovina printink ponuja kartuše, tonerje in polnilne sete, zato naročite še danes in tiskanje pri vas doma ali v pisarni bo sedaj še cenejše in bolj zanesljivo!

www.printink.si

go2school.com

Vse za šolo na enem mestu po najboljših cenah! Another one. A major key, never panic. Don’t panic, when it gets crazy and rough, don’t panic, stay calm.

go2school.com

bralna-znacka-velika