V Šolskem skladu Oš Podzemelj se je nabralo nekaj sredstev in del le teh smo namenili nakupu treh visokih gred. V začetku meseca aprila so bile visoke grede postavljene in pričeli smo s prvimi deli. Grede smo zaščitili pred škodljivci in vremenskimi vplivi, nato pa smo jih pričeli polniti z vejicami, listjem in  ovčjo volno. Sledila bo še plast kartonske embalaže, nato pa pride na vrsto rodovitna prst in v drugi polovici maja bomo pričeli s sajenjem zelenjave in zelišč. Spremljali bomo dogajanje na šolskem vrtičku in vas mesečno seznanjali z novostmi.

Šolski sklad OŠ Podzemelj se zahvaljuje Borisu Pezdircu, ki je izdelal čudovite visoke grede, še posebej pa za popust in ugodno ceno. Del sredstev v šolski sklad so prispevali tudi starši in zaposleni v OŠ Podzemelj.